... staň se členem teamu Vrbenské lišky

 

Máš zájem o pádlování na dračí lodi?

Zajímá vás, jaké to je na dračí lodi? Přijďte si s námi zapádlovat do rytmu dunícího bubnu a okusit týmovou souhru při dragonboatingu! Zkušení draci vám předvedou správný posez v lodi, držení pádla a vysvětlí všechny fáze správného záběru. Jsme přesvědčeni, že tento sport vás natolik uchvátí, že pak brzy rozšíříte náš tým a stanete se členem Vrbenských lišek na dračích lodí!

Co s sebou jako nováček na trénink?

Tričko, kraťasy a boty, kterým nebude vadit nějaká ta kapka vody – osvědčily se např. crocsy, ale gumové sandály poslouží stejně tak dobře. V parných letních dnech se může hodit láhev s pitím. Po úspěšném zařazení do našeho teamu, dostanete svoji vlastní výstroj spolu s jmenovkou a můžete pádlovat za Vrbenské lišky!!.

Kolik stojí členství a závody?

V rámci dotace pro náš team, jsou závody a trénink zdarma. V případě zařazení do teamu Vrbenských lišek, je roční poplatek 500Kč/rok. Z tohoto poplatku, se platí výstroj a další nezbytné náležitosti. Více informací se dozvíte na telefonu kapitána v sekci ,,kontakt", případně Facebook teamu nebo Istagram. Tak neváhejte a přijďte to zkusit!